Anasayfa » C / C++

C / C++ Training Courses

18 Temmuz 2010 1.855 views 5 Yorum

Selam herkese,

Biraz da alanımızla ilgili bir çalışma yapma gereksinimi hissettim. Başlamışken de en temel dil olan “c” programlama dilinden başlamak istedim. Hele de Tara SALİH gibi (bilenler bilir) mükemmel bir hocadan bu dersi alma şansını ucu ucuna yakaladığım için, bunu yapmam gerekiyor sanırım. Yukarıda “course” yazdığına da bakmayın, sadece bildiklerimi paylaşıcam, artık ne kadar biliyorsam o kadar, idare edin. 🙂

Ancak herkesin yararlanması için ve üniversitede dersleri ingilizce gördüğümüz için  ingilizce olarak paylaşmak istiyorum. Zaten rahatlıkla anlayabileceksiniz, çünkü ben yazıcam:) Şimdiden olası tüm yanlışlarım ve hatalarım için kusura bakmayın diyorum. En kısa zamanda paylaşımımıza başlamış olmak ümidiyle.

Hoşçakalın 🙂

5 Yorum »

 • emel tekeli dedi ki:

  Bekliyoruz bakalım Ziynet Nesibe Hanımmmm…:)

 • Ziynet dedi ki:

  birazcık da bekleyin emel hanım:)

 • Metehan dedi ki:

  Ziynet Hanım yapmış olduğunuz bu güzel sitenin içinde paylaştığınız
  “C / C++ Training Courses” isimli bölüm C sınavı için için birincil ve hatta tek kaynaktı.Ve sayenizde C dersi AA gelicek 🙂 . çok güzel bi şekilde anlatmışsınız herseyi .
  bence bir teşekkürü hakettiniz 🙂

 • davut selami dedi ki:

  Valla dersler, çok güzel ve özellikle bir türkün ingilizcesiyle olduğu için bence rahatlıkla anlaşılıyor. Pointer, diziler, structure ve enum gibi ilerde ekleyebilirseniz, bu anlatım tarzınızla eseriniz muhteşem olacak. Çünkü benim gibi programcılıkla alakası olmayan biri bile, C dili gibi güç dersleri takip ediyorsa siz düşünün. Yani size ne söyleyeyim. 1990 inşaat müh. mezunuyum ama sayeniz de bu dili de öğrenmeye başladık. Bundan dolayı öbür konuları da istiyoruz. Teşekkürler, ama derslerin devamını da ısrarla istiyoruz.

 • Ziynet (admin) dedi ki:

  Yorumun için çok teşekkür ederim. Ders eklemeleri aksattım bu aralar, haklısın. En kısa zamanda paylaşımlarıma devam edicem inşallah. Faydam olduysa ne mutlu bana =)

Yoruma Açığız! :)

Be nice. İçeriği çirkin olmadığı sürece her yoruma, öneriye ve soruya "evet" :)

Etiketler: , , , ,